TERRACOTTEM®
Optimální růst, méně vody.

CIBULOVINY

Jako obchodní zástupce holandské společnosti Verver Export pro Moravu importujeme do České republiky květinové cibuloviny prvotřídní jakosti. Aby se na jaře rozzářila veřejná prostranství ve městech a obcích, dodáváme na podzim širokou paletu jednotlivých odrůd, ale i směsí květinových cibulovin. Květinové cibule pro jarní kvetení nabízí velkou různorodost, co se týká barev, výšky růstu a doby květu. Nechte plně rozvinout Vaši květinovou fantazii!

Naše specializace - mechanizovaná výsadba cibulovin. Během jednoho dopoledne jsme schopni vysadit až 40.000 kusů cibulovin do trávníku nebo záhonu. Novinkou je jarní mechanizovaná výsadba lilií do záhonu, tzv. liliová louka.

Letní květinové cibule se sází na jaře a jejich květy tvoří bohaté barevné kompozice, které se stávají úchvatnou přirozenou dekorací náměstí, ulic, parků. Letní květinové cibuloviny můžete báječně kombinovat s letničkami nebo trvalkami na záhonech i ve velkých květináčích. Naše pestrá nabídka zahrnuje letní sady cibulovin „Trams d´été“, robustní sady Tram Robuste, trvalkové sady Tram Vivas, letní kompozice – směsi jiřin a lilií, anebo jsou k dispozici jednotlivé letní odrůdy cibulových květin.

TERRACOTTEM CZ – exkluzivní dodavatel kvalitních jarních a letních květinových cibulovin a realizace mechanizované výsadby cibulovin

   

Chcete rozzářit veřejné prostranství i ve vašem okolí? Neváhejte nás kontaktovat!

Rousínov cibule (4)Rousínov cibule (5)Slezská Ostrava cibuleŠumperk liliová louka + květinové osivoBřeclav cibule (1)Břeclav cibule (2)Frýdek Místek cibuleHavířov cibule 2Havířov cibuleRousínov cibule (1)Rousínov cibule (2)Rousínov cibule (3)

Mechanizovaná výsadba cibulovin do trávníku nebo záhonu - tulipány, narcisy, krokusy