TERRACOTTEM®
Optimální růst, méně vody.

KVĚTINOVÝ MOBILIÁŘ

Díky obchodnímu zastoupení firmy FLORAVIL, s.r.o. pro oblast Moravy můžeme městům a obcím na Moravě nabídnout zkrášlení veřejných ploch květinovým mobiliářem. Využijte našeho odborného poradenství, zpracování návrhů a dodání závěsných květináčů, samozavlažovacích truhlíků a mís, velkoobjemových nádob či vertikálních květinových stěn. Skupinové květinové dekorace mohou barevně rozjasnit náměstí, parky, fasády budov, zábradlí, sloupy veřejného osvětlení, kruhové objezdy, letní zahrádky restaurací, podloubí. Na ulicích, u vchodů do administrativních budov či komerčních objektů se zase budou skvěle vyjímat solitéry s jehličnany nebo různými druhy květin. Nabízíme také květinové osivo pro přímý výsev – květinové louky. Nabízíme 10 pestrobarevných letničkových směsí a 4 víceleté směsi.

TERRACOTTEM CZ – odborné poradenství, kreativní návrhy a dodání květinových mobiliářů, květinové osivo pro přímý výsev.

Jsme tu pro vás – zkrášlíme i vaše okolí

Zaujaly vás naše služby? Rádi by jste si prohlédli katalog, ceník, nebo máte zájem o cenovou nabídku či osobní schůzku? Jsme tu pro vás, neváhejte nás kontaktovat – pomůžeme zkrášlit i vaše okolí! Náš květinový mobiliář oživí každé veřejné prostranství.

   

Otrokovice květináče a TerraCottem (2)Uherský Brod závěsy (2)Ivančice sloupy a zábradlí (2)Ivančice sloupy a zábradlí (3)Uherský Brod závěsy (1)Otrokovice květináče a TerraCottem (3)

Výsadba letniček do truhlíků