TERRACOTTEM®
Optimální růst, méně vody.

O FIRMĚ

Společnost TERRACOTTEM CZ s.r.o. je výhradní dovozce unikátních patentovaných půdních kondicionérů TerraCottem v České republice, jejichž pokroková technologie, založená na společném působení více jak 20 různých složek, aktivně podporuje růst květin, okrasných i ovocných stromů, keřů a trávníku, zatímco můžete snížit četnost zálivky až o 50%. Na Slovensku je naším autorizovaným distributorem firma Línia Trenčín s.r.o.

Rovněž jsme se stali obchodním zástupcem společnosti FLORAVIL, s.r.o. pro Moravu, která vyniká tvorbou květinových mobiliářů, a proto i my v TERRACOTTEM CZ můžeme zkrášlovat moravská města, obce nebo firemní areály pestrobarevnou květinovou výzdobou v závěsných květináčích na sloupech veřejného osvětlení, samozavlažovacích truhlících a velkoobjemových nádobách.

Dále pak na Moravě zastupujeme holandskou společnost Verver Export a dodáváme na trh vysoce jakostní květinové cibule, vhodné k výsadbě cibulových záhonů ve městech, obcích a firemních areálech a provádíme také mechanizovanou výsadbu cibulovin.